DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Andalusie letecky (fly and drive)

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Andalusie nabízí nejen překrásné památky, z nichž je řada zapsána na seznamu UNESCO, ale také nepřeberné množství  písečných plážích Středozemního moře.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 24.11.2023 - 01.12.2023

Služby Kapacita Cena
cena zájezdu
[podrobnosti]
Volno 20190 Kč
3. osoba Volno 19190 Kč
4. osoba Volno 18690 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Komplexní pojištění Volno 560 Kč
zavazadlo k odbavení 20 kg Volno 1650 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ve večerních hodinách odlet z Prahy do Malagy (17:20 - 20:45). Přílet do Malagy a vyzvednutí rezervovaného automobilu. Přejezd do hotelu v Malaze.

2. den: Dopoledne prohlídka Malagy - katedrála, vrch Gibralfaro s opevněním a výhledem na město.
Odpoledne cesta podél  pobřeží do severovýchodní části Andalusie. Zastávka v městečku Nerja, které má arabský původ, vyhlídka "Balkon Evropy". Dále můžete navštívit tzv.  bílou vesničku Frigiliana, která patří mezi nejkrásnější bílé vesničky v oblasti Andalusie.  V  nejvyšší části naleznete maursko-mudejarskou čtvrť, typickou pro tuto oblast Andalusie. Dále  zastávka v Almuňecaru - příjemném letovisku na pobřeží Costa del Sol, procházka jeho historickou čtvrtí.  Ubytování v hotelu v Almunecaru (trasa cca 90 km).

3. den: Dopoledne přejezd do Granady. Přejezd pohoří Siera Nevada a příjezd do Granady. Prohlídka města s působivou katedrálou a královskou kaplí a návštěva paláce Alhambra se zahradami Generalife. Ubytování v hotelu v oblasti Granady (trasa cca 80 km).

4.den: Dopoledne přejezd do Cordoby (cca 220 km).  V Cordobě musíte navštívit především historické centrum města (UNESCO), které  tvoří bývalá židovská čtvrť s typickými bílými stavbami, úzkými uličkami a půvabnými nádvořími. Nachází se zde také  nejvýznačnější místní památka - Mezquita. Původem mešita z 8. století, která byla v průběhu staletí několikrát přestavěna a zkrášlena. V 13. století  zde byla  vybudována křesťanská kaple a posléze celá přestavěna v křesťanskou katedrálu. Za katedrálou je spleť uliček bývalého židovského města La Judería. Poblíž také naleznete hrad katolických králů Alcázar de los Reyes Cristianos. V podvečer přejezd do oblasti Sevilly (cca 150 km). Ubytování v hotelu.

5.den: Dopoledne prohlídka Sevilly. Sevilla  (památka UNESCO) leží na březích řeky Guadalquivir. Centrem je bývalá židovská čtvrť Santa Cruz, kde v okolí náměstí Plaza Virgen de los Reyes nalezneme nevýznačnější památky. Z daleka viditelnou dominantou je věž El Giralda, která se vypíná nad rozsáhlým komplexem katedrály. Palácový komplex Alcazár, staré paláce a historické budovy, Torre del Oro nebo jedna z nejstarších býčích arén ve Španělsku.
Později odpoledne přejezd do přístavního města Cadiz (cca 130 km). Ubytování v  oblasti pobřeží Costa del Luz.

6. den: Dopoledne přejezd na Gibraltar  (cca 120 km)- prohlídka britské kolonie. Procházka městem, možnost výhodných nákupů či výletu místními minibusy po skalnatých vrcholcích i jeskyních  a obraných tunelech. K nezapomenutelným dojmům patří setkání s místním opičím "obyvatelstvem".
Odpoledne krátký přejezd  na pobřeží Costa del Sol. Ubytování v oblasti Estepony / Marbelly.

7. den: Dopoledne průjezd pohořím Sierra de Ronda do městečka Ronda. Odpoledne pak můžete strávit koupáním nebo procházkou v letoviscích Benamladena či Torremolinos.
V podvečer přejezd na letiště v Malaze a vrácení automobilu v půjčovně.
Odlet z Malagy zpět do Prahy (21:30 - 00:45 / 8.den).

8.den: Krátce po půlnoci přílet do Prahy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Cena zájezdu je kalkulována pro min. 2 osoby, které jsou ubytovány v 2-lůžkovém pokoji.

V případě účasti 3 osob je zajišťován 3-lůžkový pokoj.

V případě účasti 4 osob jsou zajišťovány dva 2-lůžkové pokoje.

PODROBNÝ POPIS

Co je Fly and Drive zájezd?
Poznávací zájezd pro individuální cestovatele se zajištěnými službami - letenkou, hotely a zapůjčením automobilu.
Váš itinerář je připraven tak, že vám nabízí možnost poznat nejzajímavější místa v dané destinaci, ale zároveň vám ponechává dostatek volnosti na vlastní přání a nápady, kam se zde ještě vydat.

Potřebné doklady k zapůjčením vozu:
- Platný řidičský průkaz
- Platební karta

V ceně půjčovného je zahrnuto základní pojištění vozu proti poškození, které předpokládá případnou spoluúčast  klienta při vzniku škody do výše cca 1100 Eur (tzv. varianta SILVER). Je možné zajistit i vyšší pojištění vozu (tzv. variantu  GOLD) za příplatek cca 2500 - 3000 Kč, dle typu vozu. V tomto případě již pak není vyžadována žádná spoluúčast klienta na případné náhradě škody na vozidle.   Tuto variantu zajišťujeme na vyžádání.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Malaga a zpět
  • palubní zavazadlo (8 kg)
  • 6x nocleh v hotelu 3*
  • 6x snídani
  • pronájem vozu na 7 dní
  • podrobný itinerář k trase zájezdu


ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

PHM a dálniční poplatky

zavazadlo k odbavení (20 kg - příplatek cca 3100 Kč)

místní poplatek (zpravidla 1-2 Eur / osoba / noc), platí se na recepci hotelu

POZNÁMKY

Při objednání zájezdu je potřeba uvést, kdo bude hlavním řidičem (tato osoba musí být zároveň i držitelem kreditní karty).


Cena za zájezd Fly and Drive je kalkulována pro 2 osoby. Je možné se ale zájezdu zúčastnit i jako jednotlivec. V tomto případě je k základní ceně účtován ještě příplatek, a to ve výši 50% ze základní ceny.  


Upozornění: Cena zájezdu se může změnit dle aktuální dostupnost a cen letenek a hotelů.

Při převzetí auta je půjčovnou blokován na platební kartě řidiče depozit 1400 - 1600 eur.