DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Amsterdam, letecky

V Amsterdamu jste z Prahy letadlem dříve, než po D1 v Brně. Tak co si užít o víkendu tohoto uvolněného města? Projít se kolem amsterdamských kanálů, obhlédnout  pověstné bleší trhy, nakouknout do čtvrti Červených luceren nebo si vybrat nějaké krásné diamantové náušnice ...

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Amsterdamu. Ubytování v hotelu v odpoledních hodinách. Později odpoledne a v podvečer společná procházka Amsterdamem. Fakultativně je možné využít projížďku po grachtech (kanálech), které městu dodávají neopakovatelnou atmosféru, stejně jako starobylé uzoučké domy na jejich březích. Kanály ze 17. století, které kolem dokola obepínají centrum města, byly dokonce v roce 2010 zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO.
2. den: Tento den se nejprve vydáme do centra města na náměstí Dam s Královským palácem a Novým kostelem, kde kontrastem ke shonu hlavních tříd jsou tichá, romantická zákoutí, kanály lemované měšťanskými domy nebo oku lahodící barevná krása květinových trhů.
Pak si budete moci vybrat: Buď můžete zvolit  polodenní výlete do Zaanse Schans nebo návštěvu některého z četných amsterdamských muzeí.
Van Gogh muzeum s nejucelenější sbírkou Van Goghových děl,
Rijks muzeum se slavnou Noční hlídkou od Rembrandta,
Muzeum Anny Frankové, židovské dívky, která se zde ukrývala před nacisty,
unikátem je Námořní muzeum, ke kterému patří i opodál kotvící kopie trojstěžníku Holandské Východoindické společnosti z počátku 18. století, jehož paluby si můžete rovněž  prohlédnout.
3. den: V průběhu dne odjezd  na letiště. Odlet zpět do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 23.04.2022 - 25.04.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 14990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Komplexní pojištění Volno 270 Kč
příplatek: 1/1 pokoj Volno 4990 Kč
výlet Zaanse Schans Volno 1250 Kč
zavazadlo k odbavení Volno 1650 Kč

PODROBNÝ POPIS

Fakultativní výlet Zaanse Schans
Polodenní výlet do jedinečného skanzenu větrných mlýnů v Zaanse Schans. Osm větrných mlýnů a starých dřevěných chaloupek vás přenese zpět do Holandska 17. a 18. století. V unikátních dřevěných větrných mlýnech se dozvíme více o technologii zpracovaní olejnin na olej, výrobě hořčice a přírodních barviv. Pozoruhodností je jeden z větrných mlýnů sloužící k řezání dřeva. Navštívíte i sýrovou farmu a výrobnu dřeváků, obuvi, která je u Holanďanů stále velmi populární.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava Praha - Amsterdam a zpět, včetně letištních tax
  • palubní zavazadlo (max 8 kg)
  • služby průvodce
  • 2x ubytování v hotelu 3* 
  • 2x snídani

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů
  • zavazadlo k odbavení 
  • místní doprava v Amsterdamu

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU