DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt s polopenzí (5 nocí) - Alpský hotel, Špindlerův Mlýn

DALŠÍ INFORMACE

 • Krkonoše
  Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.

AKCE

Alpský hotel okouzlí návštěvníky svou jedinečnou atmosférou a stylem, který připomíná typické rakouské horské hotely. Výhodou je, že hotel je vzdálen pouhých 5 minut pěšky od sportovního areálu Svatý Petr.

Krásná okolní příroda, kvalitní služby a pečlivý přístup zaměstnanců Alpského hotelu činí z ubytování dokonalé místo pro klidný, ale i aktivní odpočinek. V hotelové restauraci Republika 1920 se podávají polopenze i à la carte pokrmy z naší i mezinárodní kuchyně. Ke skleničce se hosté mohou posadit v útulné vinárně s krbem. V letních měsících je pak k dispozici i venkovní terasa.
Relax si hosté mohou dopřát v hotelovém wellness s vířivkou a finskou saunou. Někteří i rádi využijí naši bohatou nabídku masáží. Děti se mohou zabavit v dětském koutku nebo na venkovním hřišti během léta. Pro dospělé je pak připraven v herně billiard, šipky nebo třeba stolní fotbal.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- a 3- lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. Možnost ubytování v rodinných 5- lůžkových apartmánech.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bufetu, Večeře formou 3-chodvého menu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 20.03.2022 - 31.10.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 5250 Kč
dítě 3-15 let Volno 2900 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dětská postýlka/pobyt Volno 1000 Kč

PODROBNÝ POPIS

ŠPINDLERŮV MLÝN
Leží v nadmořské výšce 575 - 1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Svérázné kouzlo zdejších hor, dnes chráněné Krkonošským národním parkem od roku 1963, obdivují návštěvníci již po staletí. Horské středisko poskytuje návštěvníkům celoroční vyžití čarokrásné přírody. V zimě si zde přijdou na své milovníci zimních sportů - snowboardingu, sjezdového nebo běžeckého lyžování, výlety na skialpech, sněžnicích anebo zábava na sněhu snowtubing a sáňkářská dráha. Od jara do podzimu je čas na turistické vycházky, nenáročné naučné stezky po městě, až po horské túry anebo cyklovýlety krkonošskou přírodou.

NOVÉ ZÁBAVNĚ NAUČNÉ STEZKY
Start naučných stezek najdete u horních stanic lanovek Medvědín a Sv. Petr - Pláň. Na pokladně si při zakoupení jízdenky vyzvedněte mapku a tužku, kterou budete na stezkách potřebovat pro zapisování a vyplňování úkolů, na něž cestou narazíte. Postupně se dostanete zpátky až k dolní stanici lanovky. Tam se s správně vyplněnou mapkou stavte opět na pokladně, kde dostanete zaslouženou odměnu. Vstup na naučné stezky je zdarma!

NOVÁ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ U LANOVEK MEDVĚDÍN A SV. PETR PLÁNĚ
První letteringové hřiště ve tvaru "Medvědín" v České republice vyrostlo právě na Medvědině u horní stanice lanovky. Děti si zde mohou vyzkoušet mnoho prolézaček, skluzavky a malé lezecké stěny v nadmořské výšce 1.235m. Nové hřiště je také u horní stanice lanovky, kde je nafukovací trampolína, houpačky, atd. Na obě zmiňované hřiště je dobře vidět z terasy medvědínského bufetu, kde můžete relaxovat mezitím, co si děti hrají... Nové hřiště se nachází také v blízkosti panoramatické restaurace Na Pláni. I toto hřiště nabízí houpačky, skluzavky, trampolínu či fitness stezku... Vstup na obě hřiště je zdarma!

PŮJČENÍ TERÉNNÍCH TŘÍKOLEK ČI KOLOBĚŽEK
Vyzkoušejte adrenalinovou novinku a sjeďte si sjezdovku Svatého Petra  na terénní tříkolce či koloběžce!
Trasa tříkolek vede po modrou sjezdovkou vyznačené cestě. Tříkolky jsou snadno ovladatelné a děti od 14 let je mohou řídit sami. 

BOBOVÁ DRÁHA A MONKEYPARK
Špindlerovská bobová dráha byla postavena v roce 1997 jako první projekt tohoto druhu v České republice! Včetně dopravního zařízení má délku 1.400 m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03% užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou bez problémů jezdit všechny věkové kategorie - děti od 8 let samostatně, do 8 let v doprovodu rodičů.

MonkeyPark najdete v okolí nástupu na bobovou dráhu. Nejdelší lanový park v Krkonoších má v nejdelší trase celkovou délku 432 m (středně těžká obtížnost), střední trase délku 356 m (střední obtížnost) a v krátké trase délku 296 m (snadná obtížnost). V nejdelší trase má MonkeyPark Špindlerův Mlýn 32 překážek, jejichž nejtěžší obtížnost je 3 z pětistupňové řady. Je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Přesto (nebo právě proto) si i tento návštěvník odnese báječný zážitek.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 5x ubytování
 • 5x polopenze
 • 1 x welcome drink pro oba při první večeři
 • 1 x za pobyt 20 minutová masáž pro oba
 • 1x turistická mapa
 • vstup do wellness /sauna a vířivka/ od 12:00 do 20:00
 • 15% na aktivity zážitkové a sportovní agentury Yellow point (ypoint.cz)
 • 40% sleva na masáže

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/osob na den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/osoba za den. Parkování 50 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 200 Kč / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU