DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Zámky na Loiře a pobřeží Atlantiku

Tento zájezd kombinuje návštěvu vzdálenějších, ale také krásných zámků na Loiře s prohlídkou a poznáváním významných nádherných historických měst Francie jako jsou Chartres, Chinon, Bordeaux aj. Svoji podmanivou krásu má i pobřeží Atlantiku, kde navštívíte jedinečnou zajímavost - dunu Pilat i věhlasný přístav La Rochelle, významné lázně Arcachon aj.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2.den: Průjezd Francií. Zastávka v Chartres - Město s jedinečnou největší katedrálou ve Francii, která bývá nazývána "Akropolí Francie". Dojezd na ubytování.
3.den: Den věnovaný kráse zámků na Loiře. Zámek Langeais - historicky velmi významný zámek v jižnější části údolí Loiry. Opatství Fontevraud - jedinečné opevněné opatství, klášter, který připomíná i hrad nebo pevnost. Zámek Ussé - velmi fotogenický zámek se spoustou věží zabudovaných vzájemně do jednoho komplexu.
4.den: Prohlídka města Chinon - nádherné historické město Johanky z Arku, které si podrželo svůj středověký a renesanční vzhled. Nad starým městem se hrdě vypíná mohutný hrad, ze kterého jsou úžasné výhledy na středověké jádro i do okolní krajiny. Návštěva města Poitiers - významné město, s památkami na bohatou minulost spadající až do římských časů. Katedrála Notre-Dame-la-Grande, kostel St. Hilaire, justiční palác aj.
5.den: Výlet k pobřeží Atlantiku. La Rochelle - město, které má slavnou historii spojenou s hugenoty i kardinálem Richelieu. Starý přístav s věží sv. Mikuláše, katedrála sv. Ludvíka, maják aj. Možnost koupání. Pro zájemce lodní výlet k pevnosti Boyard - pevnost z 19. století, která je v dnešní době místem konání stejnojmenné populární soutěže, nyní již i s českou účastí.
6.den: Přejezd k Atlantickému oceánu. Duna Pilat - návštěva jedinečné přírodní zajímavosti, nejvyšší duny Evropy. Možnost koupání ve vlnách Atlantiku. Zastávka v Arcachon - významné lázeňské místo se zajímavou atmosférou. Prohlídka perly západní Francie města Bordeaux. Město Bordeaux bylo věnem Eleonory Akvitánské a významnou metropolí Akvitánie, patří k nejzajímavějším historickým městům Francie.
7.den: Prohlídka St. Emilion - romantické "město vína" s historickou zvláštností - podzemním skalním kostelem. Odjezd do Čech.
8.den: Příjezd do Čech.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 12.07.2020 - 19.07.2020

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 10990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
5x snídaně Volno 750 Kč
komplexní pojištění - Kooperativa Volno 400 Kč
Pokoj 1/1 Volno 3000 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Beroun Volno 0 Kč
Plzeň Volno 0 Kč
Hradec Králové Volno 0 Kč
Pardubice Volno 0 Kč
Brno Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 5x nocleh v hotelu
  •  služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU