DOPORUČUJEME

Cheltenham, zlatý pohár
Cheltenham, zlatý pohár
Dostihy, Anglie
cena od: 12990 Kč
Royal Ascot
Royal Ascot
Dostihy,
cena od: 15890 Kč
Royal Ascot, 2 dny
Royal Ascot, 2 dny
Dostihy,
cena od: 17990 Kč
Dostihy a moře v Dubaji
Dostihy a moře v Dubaji
Dostihy, Spojené Arabské Emiráty
cena od: 23690 Kč
Velká liverpoolská steeplechase
Velká liverpoolská steeplechase
Dostihy, Anglie
cena od: 14990 Kč
Tenis a moře v Dubai
Tenis a moře v Dubai
Tenis, Dubai
cena od: 21990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Víkend na dostizích v Dubaji

DALŠÍ INFORMACE

Dubai World Cup a jeho dějiště dostihová dráha Meydan se staly jedním ze symbolů impéria dubajského vládce šejka Mohammeda bin Rašída Al Maktúma, který patří mezi největší dostihové investory světa. Návštěvu nejslavnějšího asijského dostihu můžete spojit s příjemným odpočinkem na plážích v Dubai či dalších místech Spojených Arabských Emirátů.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Základní cena 3*Základní cena 4*
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Towers Rotana 4* Tento elegantní hotel se nachází v centru města a jeho předností je nejen krásný výhled na moře, ale také snadný přístup do všech hlavních destinací této metropole. Nachází se v blízkosti Burj Khalifa, nejvyšší stavby na světě a 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Hotel nabízí 360 moderně zařízených pokojů. Pokoje v hotelu Towers Rotana jsou dekorovány moderním uměním a vybaveny klimatizací a satelitní TV. V luxusních soukromých koupelnách jsou k dispozici dvě umyvadla a luxusní vybavení.


Mövenpick hotel Jumeirah Beach 5* Pětihvězdičkový hotel Mövenpick se nachází v rezidenční části Jumeirah Beach, jen pár kroků od pláže. Do přístavu v Dubaji dojdete za 10 minut a cesta autem do části Dubai Internet City trvá necelých 5 minut. Hotel nabízí moderně zařízené luxusní pokoje s balkonem s částečným nebo úplným výhledem na Arabský záliv. V základní ceně je zahrnuta bufetová snídaně.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 3x nocleh v hotelu dle výběru (osoba v 2-lůžkovém pokoji)
  • 3x snídani
  • leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha 

 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupenku
  • pojištění
  • služby průvodce
  • místní transfery

POZNÁMKY

POPIS VSTUPENEK:

Apron Views

Nekryté tribuny Apron Views se nachází mezi tratí a tribunou Meydan. V ceně není zahrnuto občerstvení a nápoje.

Gallery

Oblast se nachází za cílovou čárou a nabízí dobrý výhled na dostihy a plánovaný zahajovací ceremoniál dostihů v Dubai. Balíček zahrnuje odpolední čaj, občerstvení a alko I nealko nápoje. Tato oblast má volné sezení na venkovních tribunách. Místa k sezení jsou k dispozici bez označení. S touto vstupenkou budete mít možnost vstupu I do Apron Views a Parade Ring Lawns.

Premium

Oblast se nachází naproti cílové čáře a přiléhá k Parade Ringu. Nabízí nádherný výhled na dostihy, koně a plánovaný zahajovací ceremonilál dostihů v Dubai. Každý zákazník bude mít číslo sedadla na své vstupence a to bude mít rezervováno po celý den. Jedná se o venkovní tribunu. S touto vstupenkou budete mít možnost vstupu I do Apron Views a Parade Ring Lawns. V ceně jsou zahrnuty odpolední čaj, gurmánské občerstvení, nealko I alko nápoje.

First Class Lounge

Nachází se na poslední zatáčce dráhy, hosté tak mohou vidět koně na cestě k cílové čáře. First Class Lounge se pyšní exkluzivní halou a barem, venkovní terasou a balkonem orientovaným na trať ve třetím patře nádherné tribuny Meydan. Balíček zahrnuje odpolední čaj, občerstvení v průběhu dne formou bufetu (mezinárodní kuchyně) a nápoje.

Na vyžádání je možné zajistit odlet z Vídně.

Pobyt v Dubaji je možné prodloužit o libovolný počet dní.