DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Silvestr - Státní léčebné lázně Janské lázně

DALŠÍ INFORMACE

 • Janské lázně
  Janské lázně JANSKÉ LÁZNĚ je významné lázeňské město a turistické středisko ve východní části Krkonoš s novým lyžařským regionem SKIRESORT ČERNÁ HORA.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • onemocnění pohybového aparátu
 • nemoci nervového systému
 • stavy po popáleninách
 • kožní nemoci

Silvestrovský pobyt v Jánských lázních.

 

Janské Lázně leží v oblasti Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 670 metrů n.m., na úpatí Černé hory (1330 m). Lázně nejsou jen lázněmi v pravém slova smyslu, ale současně i významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš ve všech čtyřech ročních obdobích. Většina léčebných procedur, které jsou v rámci pobytu, je založena na využití přírodní termální vody, která je čerpána z pramenů Janov a Černého pramene, které vedou přímo pod budovu lázní. V areálu lázní je k dispozici nový rehabilitační bazén s vodní plochou o velikosti 230 m a hloubkou 1,2 - 1,5 m. Bazén je zásobován termální vodou z pramenů Janov a Černý a má teplotu 27°C. Součástí bazénu jsou vodní atrakce jako vodní clona, protiproud, vířivé lázně a jedna z nich i venkovní o teplotě 32°C. K dispozici i sauna a parní box. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Lázeňském hotelu Terra***+
Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a nově otevřen je od října 2016
Hotel je propojen přímo s Lázeňským Domem a Aquacentrem a nachází se v lázeňském centru u kolonády. V hotelu se nachází také restaurace, kde je klientům poskytováno veškeré stravování.
Pokoj Belis (bez balkonu) : 2- lůžkové rekonstruované pokoje s manželskou postelí o šířce 180 cm, některé pokoje s možností oddělení na 2 samostatná lůžka. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, TV+SAT, rádiem, telefonem a ledničkou.
Pokoje Iris mají navíc balkon.
Pokoj Veronica: 1- lůžkové rekonstruované pokoje s postelí o šířce 90 cm, některé pokoje mají postel o šířce 140 cm. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, TV+SAT, rádiem, telefonem a ledničkou. 

Depandance Réva Nachází se mimo lázeňské centrum vzdálené cca 5 minut lehkou chůzí. 
Depandance Réva, Komfort (původní): 1- a 2- lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprcha a WC) , lednička, příruční trezor. 
Depandance Réva, Plus (rekonstruovaný): 1- a 2- lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprcha a WC), lednička, příruční trezor.

Dovolujeme si Vás informovat, že v termínu 20.04.-26.04.2020 dojde k pravidelné odstávce Aquacentra. V tomto termínu nebudou klienti moci čerpat bonus k pobytu - vstup do Aqucentra (2 hod denně), vstup do Fitness centra bude k dispozici.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně formou bufetu večeře 4-chodové výběrem ze 3 menu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 27.12.2020 - 02.01.2021

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Bellis Volno 12990 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji s balkonem - Iris Volno 13550 Kč
osoba v 1- lůžkovém pokojiVeronica Volno 13750 Kč
dítě 3-12 let na přistýlce s polopenzí v pokoji Bellis Volno 9550 Kč
dítě 3-12 let na přistýlce s polopenzí, pokoj Iris Volno 9990 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 6x ubytování
 • 6x polopenze
 • Silvestrovská oslava v secesní lázeňské Kolonádě (studený bufet po celou dobu oslavy, půlnoční guláš, 07 l vína na osobu, 0,3 l sektu na osobu, kulturní program s živou hudbou, ohňostroj)
 • vstup na kulturní akce konané v posledním týdnu roku
 • vstup do Aquacentra na 2 hod denně
 • Wellness program: 1x masáž lávovými kameny, 1x klasická masáž částečná, 
 • místní poplatek

  BONUS: 
 • voucher na kávu s moučníkem do lázeňské kolonády - zdarma
 • 10 % sleva na další dokoupené procedury (pouze masáže)
 • karta na skibus - zdarma

POZNÁMKY

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby.  

Další informace o Janských lázních naleznete na www.lazenske-pobyty.info

 

Po příjezdu je zapotřebí hlásit se v centrální recepci Janský Dvůr. Pracovníci recepce Vám zde poskytnou bližší informace k pobytu. Na místě se platí vratná záloha celkem 100 Kč a to za čip od pokoje, čipové hodinky do lázeňského Aqucentra a záloha na klíče od parkování. Místní poplatek 21 Kč/den a vratná záloha se hradí při příjezdu na pobyt na recepci Janského Dvora. Parkovné za poplatek 50 Kč/den v případě volné kapacity, bez možnosti předchozí rezervace. Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 13:00 hod., a v den odjezdu prosíme uvolnit pokoj do 10.00 hodin s možností uložení zavazadel na recepci v Janském Dvoře.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU