DOPORUČUJEME

Madrid - Toledo, letecky
Madrid - Toledo, letecky
Španělsko,
cena od: 15990 Kč
Mallorca
Mallorca
Španělsko,
cena od: 27980 Kč
Španělsko - cesta do Santiaga
Španělsko - cesta do Santiaga
Španělsko,
cena od: 24990 Kč
Portugalsko a Španělsko - letecky
Portugalsko a Španělsko - letecky
Španělsko,
cena od: 29990 Kč
NORSKÉ FJORDY
NORSKÉ FJORDY
Norsko,
cena od: 13690 Kč
Indie - Zlatý trojúhelník
Indie - Zlatý trojúhelník
Indie,
cena od: 32990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Španělsko - slunečné pobřeží

DALŠÍ INFORMACE

 • Barcelona
  Barcelona Barcelona je hlavním městem Katalánska a současně je i hlavním městem stejnojmenné provincie. Leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska.
 • Costa Dorada
Zájezd do jižní části Katalánska kombinuje koupání na zlatých plážích slunečného pobřeží Costa Dorada s návštěvou zajímavých míst na pobřeží (významné historické město Tarragona, malebná Peňiscola s hradem nad mořem) i ve vnitrozemí (kláštery Santes Creus a Santa Maria de Poblet, městečko Tortosa).

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z Prahy v pozdějších odpoledních hodinách (kolem 17.00). Non-stop cesta přes Německo a Francii.
2. den: Po přejezdu francouzsko - španělské hranice zastávka v městečku Figueras a návštěva muzea Salvatora Daliho.  Odpoledne příjezd na španělské pobřeží Costa Brava. Ubytování v hotelu, koupání, večeře.
3. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Odpoledne návštěva  Tarragony - nejzachovalejší a nejrozsáhlejší římské památky v kraji (římský cirk, Pilátova věž, amfiteátr) a snad nejúchvatnější katedrála v celém Katalánsku. Zastávka u impozantního římského akvaduktu. Večer příjezd do letoviska Salou na Costa Dorada neboli Zlaté pobřeží známé svými širokými "zlatými" plážemi a stálým počasím. Ubytování v hotelu, večeře.
4. den: Volno, pobyt u moře. Volných dní můžete využít k individuální návštěvě velkolepého zábavního parku Port Aventura na okraji Salou nebo aquaparku v blízké La Pinedě.
5. den: Výlet za "kláštery a vínem" do vnitrozemí Katalánska do vinařské oblasti, která proslula výrobou "španělského šampaňského vína". Návštěva prvního z pozoruhodných klášterů - královského kláštera Santes Creus, který je důkazem nebývalé moci církve v dobách středověku. Zastávka v městečku Montblanc. Odpoledne prohlídka nejpůsobivějšího cisterciáckého kláštera Santa Maria de Poblet, který se řadí k nejvýznamnějším památkám v Katalánsku.
6. den: Volno, pobyt u moře.
7. den: Výlet za historií templářů podél řeky Ebro pod pohoří Serra de Montsant a na Costa del Azahar. Přejezd mezi vápencovými kopci s borovicovými lesy. Návštěva templářského hradu Castell de Miravet, který se pyšně tyčí nad údolím řeky Ebro a skýtá panoramatické výhledy. Zastávka v době středověku významném městě Tortosa s okázalou gotickou katedrálou postavenou na místě mešity. Dále prohlídka historického centra Peňiscoly, kterému dominuje hrad postavený templáři ve 13. století. Možnost koupání na krásných písečných plážích Peňiscoly.
8. den: Volno, pobyt u moře.
9. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Celodenní prohlídka Barcelony - věhlasné metropole Katalánska s mnoha památkami (Sagrada Familia - kostel Antoni Gaudího, gotická katedrála, Kolumbův památník, slavná La Rambla aj.) nebo možnost koupání na plážích v Barceloně. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Návrat do ČR v podvečerních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena za osobu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • doprava autokarem
 • 7x nocleh v hotelu 3*
 • 7x polopenze
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • Komplexní pojištění
 • Vstupné do objektů (orientačně): Barcelona - výběr: Sagrada Familia - 12,5 EUR, výtah - 2,5 EUR, La Pedrera - 10 EUR, Casa Batlló - 18,15 EUR, Palác Katalánské hudby - 15 EUR, výtah v památníku Kryštofa Kolumba - 4 EUR, akvárium - 17,75 EUR, katedrála sv. Eulálie - 5 EUR, Námořní muzeum - 6,5 EUR, jízdenka MHD - 1,4 EUR / 1 jízda, vlak letovisko-Barcelona a zpět - 7,20 EUR.  Tarragona - kombinované vstupné do amfiteátru, cirku, Casa Canal, Casa Castellarnau, římského fóra a na hradby - 9,25 EUR. Jen amfiteátr - 2,45 EUR, hradby - 2,2 EUR, cirk - 2,2 EUR, fórum - 2,1 EUR,
  Doporučujeme všem studentům vzít s sebou studentskou průkazku ISIC. 
  Celková orientační částka na vstupy je cca 50 EUR.