DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Singapur F1 a Austrálie

Když už se vydáte do jižní Asie, nabízí se možnost prodloužit váš pobyt o návštěvu dalších zajímavých destinací v této části světa. V rámci tohoto zájezdu poznáte dvě nejnavštěvovanější města Austrálie - Melbourne a Sydney. Dále se projedete po slavné Great Ocean Road a navštívíte neméně proslulé Uluru.

Zájezd je určen pro individuální cestovatele.

Tento zájezd je prodloužením pobytu na sportovní akci v Singapuru.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet ze Singapuru do Austrálie.
2. den: Přílet do Melbourne. Ubytování v hotelu.
3. den: Prohlídka Melbourne: Melbourne je kosmopolitní město s neuvěřitelně přátelskou, téměř rodinnou, atmosférou. Navíc, jeho centrum není příliš rozlehlé a tak jej  dokážete projít i pěšky. Turistu potěší i to, že veřejná doprava je v centru Melbourne zdarma. Doporučujeme navštívit náměstí Federace s večerními koncerty, projet se historickou tramvají (zdarma), navštívit tenisový areál Australian Open či závodní okruh formule 1, projít se Čínskou čtvrtí. Zavítat by jste měli i do přístavní čtvrti s četnými restauracemi a vyhlídkami na námořní ruch.
4. den: Odjezd automobilem (pronájem auta nutný) na slavnou Great Ocean Road. Během dvoudenního výletu po jedné z nejkrásnějších scénických silnic světa budete  mít možnost obdivovat rozmanitosti pacifického pobřeží, řadu kouzelných pláží (pozor, voda může být chladnější!) i malebnost četných skalních útvarů, kterým vévodí především proslulých 12 apoštolů či London Bridge.
5. den: Pokračování v cestě po Great Ocean Road. Doporučujeme návštěvu přírodního parku s australskou zvěří (klokani, psi dingo, ...). Zpáteční cestu můžete zvolit i vnitrozemím s návštěvou Sovereign Hill - zlatokopeckého městačka.Večer návrat na ubytování v Melbourne.
6. den: Odlet z Melbourne do Ayers Rock (Uluru). Po příletu do Ayers Rock si můžete  buď pronajmout  automobil a cestovat v této oblasti individuálně, nebo využít nabídky výletů cestovních kanceláří. První podvečer budete jistě věnovat pozorování scenérií majestátní Uluru v zapadajícím slunci australského teritoria.
7. den:  Ráno doporučujeme pozorování Uluru s možností vycházky až na vrcholek hory. Odpoledne či v podvečer pak doporučujeme do cca 40 km vzdáleného pohoří Kata Tjuta, kde určitě neodoláte některé z nabízených turistických stezek.
8. den: Odlet z Ayers Rock do Sydney. Ubytování v Sydney.
9. den: Prohlídka Sydney: Sydney je pravá světová metropole. První vaše kroky budou dozajista směrovat do sydneyského přístavu a čtvrti Rock s řadou malebných hospůdek a restaurací, kde můžete obdivovat jak proslulou budovu Opery, tak neméně majestátní Harbour Bridge. Dále můžete zvolit projížďku výletní lodí po sydneyském přístavu nebo zamířit na proslulou pláž Bondi.  Zamířit můžete také do Čínské čtvrti, botanické zahrady či  mořského akvária.
10. den: Odlet ze Sydney přes Singapur zpět do Evropy (let s přestupem).

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Ibis Victoria***, Melbourne (v centru města)
Country motel Twelve Apostoles**, Great Ocean Road / nedaleko Port Cambell
Pioneer Lodge**, Uluru / Ayers Rock Resort
Hotel Great Southern***, Sydney (v centru města)

STRAVOVÁNÍ

Většina hotelů v Austrálii nezahrnuje snídani do základní ceny ubytování. Snídani v hotelu je možné  zajistit za příplatek, ale cenově je tato varianta poměrně nevýhodná ve srovnání s jinými možnostmi stravování v okolních zařízeních.

PODROBNÝ POPIS

Austrálie pro individuální cestovatele. 
Trendem současnosti cestovního ruchu je stále větší příklon k tzv. individuálnímu cestování s předem  zajištěnými službami. V tomto duchu jsme připravili několik variant zájezdů do Austrálie, které kombinují zajištění základních služeb cestovní kanceláří a určitou nezávislost a variabilitu při dotváření vlastního programu. Výhodou těchto programů je možnost volby termínu zcela dle vlastního uvážení a jejich realizace již pro 1 osobu.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenka Singapur - Austrálie a zpět
  • letenka Melbourne - Ayers Rock - Sydney
  • 3x nocleh Melbourne
  • 1x nocleh Great Ocean Road
  • 2x nocleh Ayers Rock
  • 2x nocleh Sydney
  • transfer z letiště Ayers Rock do hotelového komplexu

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • stravování
  • místní dopravu
  • vstupy do objektů a památek

POZNÁMKY

Pronájem auta cca 1500 Kč /den (4 dny - 2 dny Great Ocean Road, 2 dny Uluru) = 6000 Kč na 2-4 osoby. Rezervaci auta zajistí cestovní kancelář. Platba za pronájem přímo klientem v půjčovně (platební karta nutná).

Délku pobytu v jednotlivých místech je možné, dle požadavku klienta, prodloužit o další noc.


Tento zájezd je prodloužením naší základní nabídky leteckého zájezdu do Singapuru.

http://www.slantour.cz/zajezdy/zobrazit/singapur-a-formule-1---letecky