DOPORUČUJEME


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/objects/MySQLDatabase.php on line 63
Portugalsko a Španělsko - letecky
Portugalsko a Španělsko - letecky
Španělsko,
cena od: 29990 Kč
Holandsko - Květinové korzo a Amsterdam
Holandsko - Květinové korzo a Amsterdam
Holandsko,
cena od: 6790 Kč
Singapur a Bali
Singapur a Bali
Indonésie,
cena od: 45990 Kč
Perly Balkánu
Perly Balkánu
Chorvatsko, Balkán
cena od: 11890 Kč
Čína - to nejlepší z říše středu
Čína - to nejlepší z říše středu
Čína,
cena od: 46990 Kč
Za tajemstvím starých Mayů
Za tajemstvím starých Mayů
Mexiko, Mayská riviéra
cena od: 64990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Sardinie, rajský ostrov nurágů v tyrkysovém moři, letecky

Pobytový zájezd s turistickými výlety po provincii Nuoro a ubytováním v Cala Gonone s průvodkyní Ing. Ivou Bártovou (autorka průvodce Sardinie). Zavedeme vás do jednoho z nejzajímavějších koutů "ostrova nurágů", do přímořského letoviska Cala Gonone, a to v době, kdy moře stále vyhřáté a cesty nejsou tak rozpálené. Poznáte celý ostrov, přírodu, památky a kouzelné pláže. Můžete odpočívat u průzračného tyrkysového moře, koupat se v nejprůzračnějších zálivech a slunit se podle libosti na nejbělejších, nejčervenějších a nejčernějších plážích, rozjímat nad nejtajemnější historií ostrova, obdivovat tisícileté nurágy nebo se toulat čarokrásnou přírodou a romantickým pobřežím.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy, přílet do Sardinie, cesta do letoviska CALA GONONE, ubytování na nejkrásnějších plážích Sardinie (chaty v kempu**** se nachází v piniovém háji nedaleko pláže), koupání a odpočinek na růžové pláži.
2. den: Koupání a odpočinek u moře nebo fakult. lodní výlet okolo pobřeží s koupáním a se zastávkami a k jedinečné jeskyni, ve které se množí mroži (48 EUR), zpět lodí nebo turistikou při pobřeží (3h), ráj pro fotografy.
3. den: Celodenní výlet za kulturou západního pobřeží: Algherský záliv a katalánské ALGHERO,věž Torre di Porta Terra a dóm ze 16. st., nebo půvabné PORTO TORRES, dále vápencový mys Capo Caccia s krásnými výhledy, romantika krajiny s nurágem Sabina, nejvýznačnější románská památka kostel Santissima Trinitā di Saccargia u SASSARI (freskový cyklus ze 13. stol), cesta divokým pobřežím do přístavního barevného městečka BOSA, historická čtvrť Sa Costa, aragonský gotický dóm, řemeslné barvířské dílny, krajkářské dílny, nenapodobitelná atmosféra, ochutnávka vína malvásie.
4. den: DORGALI, kouzelné kamenné městečko plné umělců a řemeslníků, význačné megalitické stavby a toulání exotickou krajinou, turistika k unikátní jeskyni Ispinigoli s říčkou Su Anzu, léčivé termální "lázně" San Giovanni, koupán v termálech, návštěva nurágové vesnice, variantně celodenní odpočinek u moře, koupání a turistické procházky.
5. den: Fakultativně celodenní výlet na jih ostrova, CAGLIARI, hlavní město ostrova, vysoko položená čtvrť Castello s úchvatnými výhledy, římské památky a nejrozsáhlejší muzeum ostrova, Su-Nuraxi, nurágový komplex u Barumuni, nejvýznamnější megalitická památka v přírodě nurágového typu, unikátní Casa Zapata, NORA, nejstarší město ostrova, úchvatné mozaiky a antické vykopávky na samém jihu ostrova - a možná uvidíme i plameňáky, variantně celodenní koupání a relaxace na plážích.
6. den: Celodenní výlet do hor a dvě sardinská nej: barevné skály mysu Capo Bellavista u přístavu Arbatax, pohoří Gennargentu, turistika s možností výstupu na nejvyšší horu ostrova La Marmora (4 hodiny celkem), horské louky s divokými koňmi, nejvýše položená rázovitá horská víska FONNI s malovanými domy, fakultativně výborná typická sardinská večeře a ochutnávka vín s výkladem.
7. den: Pěší výlet k unikátnímu nurágu Mannu, variantně možnost zapůjčení kol a cesta na vyhledávanou pláž Cala Luna, návrat turistickou cestou, nebo variantně koupání a pěší výlet kolem sopky na unikátní bílou pláž Cala Cartoe plnou rostlinných endemitů, návrat turistickou cestou.
8. den: Odjezd z Cala Gonone, rozloučení s plážemi,, cestou v případě času krátké, ale romantické toulání u přírodní rezervace Capo Comino, transfer na letiště, odlet do ČR. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 21.09.2018 - 28.09.2018

Služby Kapacita Cena
Základní cena za osobu ve 2-lůžkové chatce 4* Na dotaz 24990 Kč
Základní cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji hotel 3* Volno 31990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Chatka pro 1 osobu Volno 3900 Kč
1-lůžkový pokoj hotel 3* Volno 4900 Kč
1x Sardinská večeře (pouze pro chatky) Volno 750 Kč
3x večeře v hotelu (pouze pro chatky) Volno 2200 Kč
Večerní ochutnávka sardinských vín Volno 400 Kč
Fakultativní výlet 6. den (při naplnění min. 20 osob) Volno 850 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 480 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování chaty
v chatách v kempu 4* v Cala Gonone na východním pobřeží ostrova, 500 m od moře ve stromovém háji. Chaty zčásti zděné, 2-lůžkový pokoj je vybavený vlastním příslušenstvím a kuchyňkou s lednicí. Možnost stravování též v restauraci v hotelu za příplatek nebo v městečku. V ceně zájezdu je zahrnuto povlečení. V areálu se dá zakoupit vše potřebné k hygieně i vaření. Půjčovna kvalitních kol v místě cca 18 EUR/den, v dosahu ideální terén pro terénní cyklistiku, pěší turistiku, potápění, další vodní sporty a horolezectví.


Ubytování hotel
7x hotel 3* v Cala Luna*** na východním pobřeží ostrova. Hotel je v městečku u moře. Má klasické 2lůžkové pokoje s příslušenstvím a jídelnu s výbornou sardinskou kuchyní. V ceně je zahrnuto povlečení.  Komfortní pokoje s výhledem na moře jsou možné za příplatek. K hotelu též patří apartmánové pokoje též v blízkosti pláže.
Půjčovna kvalitních kol v místě cca 18 EUR/den, v dosahu ideální terén pro terénní cyklistiku, pěší turistiku, potápění, další vodní sporty a horolezectví.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • leteckou dopravu Praha - Sardinie - Praha (vč. letištních tax)
  • 7x nocleh chata (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností vaření) nebo 7x nocleh v hotelu 3* s polopenzí - podle výběru
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • výlet 6. den
  • vstupné a fakultativní služby (cca 170 EUR)

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU