DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Týden s polopenzí - Penzion Nova

DALŠÍ INFORMACE

  • Jižní Morava
    Jižní Morava Hospodářsky významný region s výhodnou polohou v jihovýchodní části České republiky při hranicích s Rakouskem a Slovenskem odedávna...
Penzion leží v obci Chvalatice 3 km od Bítova nad romantickým údolím jedné ze zátok Vranovské přehrady. Penzion má vlastní recepci, stylovou restauraci s venkovní terasou a krbem. Příjemnou atmosféru dotváří okrasné jezírko. Ve druhé polovině se nachází bazén 3 x 6 metrů. K dispozici je parkoviště, dětské hřiště, které je možno využít na míčové hry, ohniště s posezením. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, firemní akce, pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky, možnost úschovny kol. Nádherná krajina, čisté ovzduší, možnosti kulturního i sportovního vyžití spolu s výbornou kuchyní a příjemným bydlením v rodinném penzionu nabízí možnost příjemně strávené dovolené.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2-,3- a 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, některé s balkonem.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře 3- chodové menu výběrem ze 2 jídel.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze
  • parkovné
  • úschova kol

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 8 Kč/den (osoby od 18 do 70 let).

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba v 1/2osoba v 1/3osoba v 1/4
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Koupání: malá pláž ve Chvaletické zátoce (cca 500 m od penzionu), pláž v Bítovské zátoce (cca 3 km), ve Vranově nad Dyjí (12 km) nebo v bazénu na terase penzionu.

Kam na výlet:
Hrad Bítov (4 km): Národní kulturní památka, která se nachází 4 km od penzionu. Můžete si vybrat z několika prohlídkových okruhů, můžete nahlédnout do mučírny, hladomorny nebo hradních zahrad. V průběhu léta se na hradě konají různé kulturní akce.
Zámek Vranov nad Dyjí (12 km): Kdo si vzpomene na pohádku Nesmrtelná teta, tak právě na zámku ve Vranově nad Dyjí může nahlédnout do míst, kde se tento film natáčel. Během celého léta zde probíhají koncerty a výstavy.
Městys Vranov nad Dyjí (12 km): Projížďka vyhlídkovou lodí po Vranovské přehradě, půjčovna kol, zámek, Národní park Podyjí, kulturní akce. To vše nabízí městys Vranov nad Dyjí.
Zámek Jaroměřice nad Rokytnou (20 km):Barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou patří k nejmohutnějším architekturám 1. pol. 18. stol. u nás i v Evropě. K zámku patří i překrásné zámecké zahrady. V srpnu se zde každoročně koná Festival Petra Dvorského.
Historické město Znojmo (30 km): Historické město, které bylo Přemyslem Otakarem I. povýšeno na královské, nacházející se blízko rakouských hranic. Jen pár kroků od centra se nachází brána do Národního parku Podyjí. Město láká turisty především vínem, románskou rotundou a kulturními akcemi, které tam probíhají po celý rok.
Romantické město Telč (35 km): Město zařazené mezi památky UNESCO. Na překrásném náměstí se konají nejrůznější kulturní akce.
Zámek Lednice: Úchvatný areál, ve kterém se nachází zámek, překrásné zahrady, zámecký skleník, akvárium a minaret. Celý areál je zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního bohatství UNESCO.

POZNÁMKY

Dítě do 2 let zdarma bez nároku na služby. Domácí mazlíčci nejsou na penzionu povoleni.

Pro více informací o nabídkách zájezdů od cestovní agentury SLAN tour pokračujte zde.

Nástup na pobyt od 14:00 hod., uvolnění pokoje do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 8 Kč/den. Domácí mazlíčci mají pobyt zdarma, ale do restaurace a k bazénu mají vstup zakázaný. Příjezd od Prahy směr Jihlava, Moravské Budějovice, přes vesničku Blížkovice dále směr Bítov, cca 3 km před Bítovem se nachází obec Chvalatice.