DOPORUČUJEME

MS v atletice 2019, finálový víkend
MS v atletice 2019, finálový víkend
Atletika,
cena od: 27990 Kč
Formule 1 Maďarsko - vlakem
Formule 1 Maďarsko - vlakem
Maďarsko, Maďarsko
cena od: 7290 Kč
FC Barcelona, Liga mistrů
FC Barcelona, Liga mistrů
Španělsko, Liga mistrů
cena od: 10990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

ME 2018, Berlín, ubytování hotel

Jestliže se chcete vydat na Mistrovství Evropy v atletice do Berlín po vlastní ose, případně zde navštívit i více soutěžních dní, pak rozhodně budete potřebovat vhodné ubytování.

Vybíráme pro vás hotely, které se nachází v části Berlína, která není daleko od dějiště ME - Olympijského stadionu.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Cena za osobu a noc (orientačně)
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Econtel Hotel Berlin Charlottenburg*** je situován v poklidné berlínské čtvrti Charlottenburg, pouhých 15 minut chůze od zámečku Charlottenburg. Hotel se nachází 4 minuty od dálnice A100. Poskytuje různé typy pokojů s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, trezorem a šatní skříní. V lobby se každý den od 11:00 do 17:00 podává zdarma čaj, káva a minerální voda. Přímo u hotelu je zastávka Sommeringstraße autobusové linky X9, kterou dojedete na mezinárodní letiště Berlin-Tegel za 11 minut. Stanice metra Mierendorffplatz je vzdálená 230 metrů. Olympijský stadion je vzdálený 6,5 km. Soukromé parkování je možné za 11,50 EUR/den v areálu hotelu.


City Hotel am Kurfurstendamm*** se nachází na nákupní třídě Kurfürstendamm v západní části centrálního Berlína. Nabízí moderní pokoje s kabelovou TV a vlastní koupelnou s fénem. Recepce je v provozu 24 hodin denně. Hotel je vzdálen 200 m od stanice metra Adenauerplatz a 6 km od Olympijského stadionu. K zajímavým místům v okolí patří Pamětní kostel císaře Viléma, Evropské centrum a divadlo Theater am Kurfürstendamm. Mnoho značkových obchodů a butiků je dostupných pěšky. Parkování je možné buď na ulici, případně na veřejném parkovišti za 10EUR/den. 


Hotel Citadines Kurfürstendamm*** se nachází dvě minuty chůze od nákupní ulice Kurfürstendamm a 5 minut chůze od stanice metra Adenauerplatz.  Tento aparthotel nabízí apartmány s bezplatným wi-fi, plně vybavenou kuchyní, trezorem a CD přehrávačem. Dále hotel hostům nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, prádelnu a garáž.


Případně další hotely dle aktuální dostupnosti. PODROBNÝ POPIS

Cena kalkulována za osobu při plném obsazení o 2-lůžkového pokoje. V případě účasti pouze 1-osoby je třeba počítat s doplatkem za neobsazené lůžko.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování (počet nocí dle zvoleného termínu) v 2-lůžkovém pokoji


ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • dopravu
  • komplexní pojištění (je možné doobjednat za příplatek)
  • pobytovou taxu


POZNÁMKY

Požadovaný termín pobytu (ubytování) zadáte během objednávky.