DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hunguest Hotel Bál Resort****

Tento zájezd již není v naší nabídce!

DALŠÍ INFORMACE

 • Balaton - maďarské moře
  Balaton - maďarské moře Balaton v celkové délce 77 km leží uprostřed Transdanubie a je nazvýváno také jako "maďarské moře". Má sametově měkkou vodu se žlutozeleným leskem.

Maďarsko - Balatonalmádi u Balatonu

Hotel se nachází na severním břehu Balatonu, v Balatonalmádi nedaleko národního parku a Kálské kotliny, která nabízí nezapomenutelný pohled. Dále můžete navštívit bobovou dráhu, Dotto malý vlak, Herendskou porcelánovou manufaktúru, Kogart, mnoho hradů nebo zoo a další zajímavá místa.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Dvojlůžkové pokoje nebo apartmány s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, fénem, TV se satelitními programy s možností domácího kina za poplatek, pokojovým sejfem, WIFI bez hesla po celém hotelu, požární signalizací a hasicím zařízením.

STRAVOVÁNÍ

Vydatná snídaně a večeře formou bufetu, při večeři hraje živá hudba. V létě je k dispozici grilovací terasa. Bar s nabídkou exkluzivních vín a osvěžujících koktejlů.

Tento zájezd již není v naší nabídce!

PODROBNÝ POPIS

  Alpský wellness: Plavecký bazén, vířivka, Kneippový bazén, sauna (finská, infra a parná kabina) a studený ponorný bazén. Posilovna, squashové hřiště a tělocvična po celý rok. Spa a Beuty salón nabízí možnosti pro dámy toužící po kráse: masáže, kosmetické ošetření, manikúru a pedikúru.


  Pláž: Od hotelu vzdálena 5 minut soukromá pláž s rozlohou 6700m² je k dispozici s rozlehlou škálou služeb. Pro aktivní sportovce slouží nově postavené volejbalové hřiště, dále se nabízejí možnosti surfování, jízdy na vodních kolech a kajacích a hra šachu.


  Parkování: Vnější kamerou hlídané parkoviště pro 180 aut + 20 míst v podzemní garáži.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • ubytování
 • polopenzi 
 • vstup do hotelového wellness

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • Pobytová taxa 1,7 Euro/den pro osoby starší 18 let se platí na místě.
 • Parkovné 3,5 Euro/vozidlo/noc (kamerou hlídané venkovní parkoviště)
 • Parkovné 7 Euro/vozidlo/noc (podzemní garáže)

POZNÁMKY