DOPORUČUJEME


Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 218


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Sigmunderhof***, Kronplatz

Hotel se nachází ve středisku St.Sigmund/Kiens. 12 km od lyžařské oblasti Kronplatz-Plan de Corones. Skibus zdarma jezdí 4x dopoledne a 4x odpoledne přímo od hotelu. Hostům je zde k dispozici restaurace, kavárna, bar a místnost s krbem. Pro relaxaci je určena sauna.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Všechny pokoje mají sprchu, WC, rádio, trezor, telefon a kabelovou TV.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost připlacení polopenze. Večeře výběrem z menu o 4 chodech a bohatý salátový bufet.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x snídaně

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se platí pobytová taxa 1,5 EUR/den/osoba.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba v 1/2dítě 3 - 8 l.dítě 8 - 14 l.
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Lyžování: Kronplatz-Plan de Corones patří mezi nejznámější oblasti Dolomiti Superski. Centrem je hora Concordia (2275 m), která je protkána sjezdovkami různé náročnosti. Vyjímečnost areálu je v tom, že se jedná o jednu horu kolem dokola opředenou lanovkami a sjezdovkami. Lanovky se sbíhají na vrcholu, odpadá tedy dlouhé přejíždění při změně sjezdovky.Vyspělí lyžaři se vyžijí na černých sjezdovkách Sylvester a Hernegg. Pro zimní sezonu je nově otevřena 7 km dlouhá sjezdová trať Ried. Garancí lyžování je i kvalitní systém umělého zasněžování. K dispozici jsou i terény vhodné pro rodiny s dětmi a pro začátečníky.

POZNÁMKY

Pes za poplatek 8 Euro / den.


V případě zájmu je možné ubytování již od 4 dnů.