DOPORUČUJEME


Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 218


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Montanara, Val di Fiemme

Hotel Montanara se nachází v městečku Ziano di Fiemme, které leží přímo v centru lyžařského střediska Val di Fiemme. Hotel je strategicky umístěn především pro milovníky sněhu a lyžování, jelikož se nachází v blízkosti několika lyžařských vleků a běžkařských tratí. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2001, je vybavený hernou pro děti i novým wellness centrem se saunou, soláriem a whirpoolem. Hostům je zde k dispozici bar, výtah, úschovna lyží, parkoviště, herna pro děti a otevřená zahrada.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, dále buď sprchu, nebo vanu, telefon, TV-SAT, trezor, fén a téměř všechny pokoje mají také balkon.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bohatého bufetu. Večeře výběrem z menu o 3 chodech, voda salátový bufet.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x polopenzi

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Osoba v 1/2 pokojiDítě 3-6 letDítě 7-12 let3. osoba
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

POZNÁMKY

Lyžování: Val di Fiemme se řadí mezi Čechy nejnavštěvovanější lyžařské středisko Itálie. Své návštěvníky láká více než 100 km skvěle upravených sjezdových tratí všech obtížností. Středisko je díky svým 120km bílých stop rájem také pro vyznavače běžeckého lyžování. Cena 6- denního skipasu pro dospělého je v této oblasti cca 230 Euro a za dítě do 15 let 160 Euro.


Na místě se platí pobytová taxa 2 Eura/osoba/den.