DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Ladinia****, Val di Fassa, 3 denní skipas

Val di Fassa

Lyžařská oblast údolí Val di Fassa se rozkládá na hranici jižního Tyrolska a kraje Trentino, mezi známými lyžařskými středisky Moena a Canazei. Dominanatou oblasti je horský masív Gruppo del Sella a nejvyšší hora Dolomit Marmolada s výškou 3.343 m. Val di Fassa nabízí atraktivní sjezdové tratě různých obtížností a nabízí tak lyžování pro každého lyžaře. Pro rozmanitost lyžařských terénů je Val di Fassa oblíbeným centrem zimních sportů. K nejproslulejším patří lyžařská oblast Sella Ronda Na tuto část údolí pak navazuje další lyžařská oblast - Tre Valli.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Pozza di Fassa je malebné městečko v centrální části údolí Val di Fassa obklopeno horskými masívy Buffaure a Sasso Lungo. V městečku se nachází lyžařský areál Aloch - s možností i večerního lyžování a ten je propojen s dalším lyžařským střediskem Ciampac.

Hotel Ladinia se nachází v centru městečka Pozza di Fassa. Hotel tvoří 2 budovy - hlavní Sella a vedlejší Tirolese. Hostům je k dispozici wellness centru,, do prostoru nové části "Ondina wellness" je povolen vstup od 15 let. Hosté mají k dispozici župan a ručník zdarma a pro občerstvení je čajový bar.
Dalšímu vybavení hotelu patří bazén a fitnes.

Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje s obývacím prostorem jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem a TV.

Stravování: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 chodů - menu, saláty a předkrmy jsou formou bufetu.

Lyžování: Hotel se nachází v jedno z center lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Celkem si můžete s jedním skipasem vybírat z více než 1200 km sjezdovek. Zastávka skibusu se nachází 100 m od hotelu (jízdné zdarma).

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 3x polopenze
  • 3x ubytování
  • Skipas na 3 dny v dané oblasti

POZNÁMKY

Vzdálenost z Prahy: 750 km
Hotel má vlastní parkoviště.