DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Erste Bank Open, Vídeň

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Již poněkolikáté zařazujeme do prodeje také mezinárodní mužský turnaj Erste Bank Open, který se hraje na konci října v rakouské metropoli - Vídni. Turnaj se letos odehraje ve vídeňské Stadthalle v termínu 21.10.- 27.10.2019.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 23.10.2019 - 24.10.2019

Služby Kapacita Cena
základní cena (hotel 3* + 2denní vstupenka)
[podrobnosti]
Volno 4990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
vstupenka kategorie B (modrá) Volno 590 Kč
vstupenka kategorie A (žlutá) Volno 1200 Kč
příplatek za 4* hotel (osoba/noc) Volno 2690 Kč
komplexní pojištění Volno 100 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: příjezd do hotelu, ubytování, návštěva turnaje

2. den: odhlášení z hotelu, individuální volno, návštěva turnaje

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Arthotel ANA Westbahn 3* se nachází v živé části Vídně, jen minutu chůze od vlakového nádraží Westbahnhof se stanicí metra. Nabízí malé nádvoří se zahradou a ubytování se satelitní TV. Na nákupní ulici Mariahilfer Straße jsou to 2 minuty pěšky. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené i příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Denně se podává snídaně formou bufetu a odpoledne občerstvení. Hotel má přepážku s turistickými informacemi a zajišťuje zapůjčení auta, nebo jízdních kol. Palác Schönnbrunn je vzdálený 15 minut jízdy metrem a Muzejní čtvrť asi 10 minut chůze.

  

Hotel Atlantis 4* se nachází jen minutu chůze od předního vídeňského výstaviště a koncertní síně Stadthalle a pouhých 200 metrů od stanice metra Burggasse/Stadthalle (trasa U6). Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Nákupní a zábavní centrum Lugner City najdete hned vedle hotelu. Veřejnou dopravou se od hotelu dostanete za 15 minut do centra města. Hotel Atlantis nabízí světlé pokoje s kabelovou TV a psacím stolem. Hotel podává snídani formou bufetu s pestrým výběrem sladkých i slaných jídel, čerstvou kávou a džusy.


Hotel Savoy 3* se nachází 1,5 km od Wiener Stadthalle, kde se tenisový turnaj koná. nabízí Nachází se v nákupní oblasti nedaleko stanice metra Neubaugasse Metro Stop stejně jako palác, opera a historické budovy ve městě Vídeň. Hotel je umístěn 20 minut chůze od centra města. Restaurace, bary a kavárny jsou pouze kousek od hotelu. Hotel nabízí 42 pokojů vybavených klimatizací, malým sejfem, telefonem a přístrojem na přípravu kávy a čaje.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování v 3* hotelu ve Vídni
  • 1x snídaně
  • vstupenka na 2 hrací dny (kategorie C - oranžová)

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • služby průvodce
  • pojištění
  • dopravu

POZNÁMKY

Prodloužení pobytu ve Vídni zajistíme na vyžádání.