DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Chata pri Salaši, Zemplínská Šírava - Chata pri Salaši, Zemplínská Šírava

Tento zájezd již není v naší nabídce!
Nově vybudovaná chata je depandancí Europenzionu Salaš.
Nachází se na Zemplínské šíravě ve středisku Medvědí hora. Je jedním z nejvyhledávanějších zařízení na Zemplínské šíravě. Okolí skýtá velké možnosti pro letní turistiku. Velmi lákavé jsou turistické chodníky pohořím Vihorlatu, kde byste si neměli nechat ujít prohlídku vulkanického jezera "Mořské oko", sopečnou vyvřelinu "Sninský kámen" a samozřejmě nejvyšší vrch celého pohoří - "Vihorlat" (1076 m). Hostům je k dispozici "Salašnická restaurace" s ohništěm, pivnice, "Slovenský salónek", letní kaskádovité terasy s grilovacím roštem a letní bufet. Na terasách je možné čtyřikrát do týdne posedět při cimbálové muzice.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Apartmán pro 2 - 4 osoby: V každém apartmánu jsou 2 pevná lůžka a 2 přistýlky. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV. každý apartmán má samostatný vchod. Součástí apartmánu je balkon nebo terasa.12501-chata-pri-salasi12510-chata-pri-salasi

STRAVOVÁNÍ

Možnost stravování v penzionu Salaš, který se nachází hned vedle chaty.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba na lůžku
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování
  • místní poplatek
  • parkovné u penzionu zdarma

Při týdenním pobytu zdarma lístek na vyhlídkovou plavbu lodí po Šíravě.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14.00 hod., ukončení pobytu do 10.00 hod. Příjezd: auto - směr Michalovice/ZemplínskáŠírava, dále dle značení Medvedia hora (třetí rekreační oblast na Zemplínské šíravě), objekt se nachází při příjezdu po levé straně. Parkování u objektu bez poplatku. Bus - Michalovice, zde přestup na spoj Michalovice-Zemplínská šírava, zastávka Medvedia hora cca 50 m od penzionu. Vlak - Michalovice, přestup na bus Michalovice-Zemplínská šírava, zastávka Medvedia hora cca 50 m od penzionu.