DOPORUČUJEME

Burgundsko
Burgundsko
Francie,
cena od: 12990 Kč
Španělsko - cesta do Santiaga
Španělsko - cesta do Santiaga
Španělsko,
cena od: 24990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Berlínské výstavy: Hildebrand Gurlitt

Sbírka obchodníka s obrazy Hildebranda Gurlitta se stala velkým uměleckým skandálem: v nenápadném bytě v mnichovském činžáku našla německá policie sedmdesát let po druhé světové válce 1500 obrazů světově proslulých moderních umělců. Je až neuvěřitelné, že sbírka v hodnotě miliard eur byla tak tak dlouho ukrývaná. Objevte s námi obrazy, které se zdály navždy ztracené a jejích autory byli takoví umělci jako Marc Chagall, Henri Matisse, Pablo Picasso, Franz Marc nebo Toulouse-Lautrec. Vůbec poprvé je v takovém rozsahu sbírka představena veřejnosti! Výstava potěší především zájemce o kubismus, surrealismus, expresionismus a klasickou modernu.

Reprezentativní výstava Archeologie v Německu představí veřejnosti unikátní objevy, které zaujaly pozornost celého světa. Vydáme se do světa dávných Římanů a Germánů, budeme obdivovat poklady starých Keltů a pohlédneme i do tajemství dávných astronomů, kteří ve střední Evropě zkoumali hvězdy v době, kdy se v Anglii stavěl Stonehege. Výstava má být mistrovskou ukázkou toho, jak mohou být prezentovány archeologické poklady.

Pro zájemce možnost návštěvy Pergamon a jeho panoráma, který představuje dokonalou rekonstrukci antického města i se slavným Pergamonským oltářem.

PROGRAM ZÁJEZDU

Odjezd z Prahy v sobotu 10. listopadu v 6.00 hodin od HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ V PRAZE (parkoviště nad stanicí metra), kolem 11.00 příjezd do Berlína, návštěva výstavy Sbírka Hildebranda Gurlitta - zapomenuté poklady moderního umění a Archeologie v Německu, odpoledne Panoráma Pergamonu v novém pojetí. Odjezd z Berlína v 17.30 hodin, příjezd do Prahy přibližně ve 23.00 hodin.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena za osobu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu autokarem
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů

POZNÁMKY

Zájezd autobusem bez nočních přejezdů pořádá cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. ve spolupráci s uměleckohistorickou agenturou ARS AURO PRIOR PhDr. Petera Kováče a s Klubem přátel Stavitelů katedrál. Průvodcem bude PhDr. Peter Kováč, odborník na toskánskou renesanci.